Nama statykite nuo pamatų o šiltinkite nuo stogo
kovo 6, 2016
Pirmo aukšto pabaiga
balandžio 17, 2016
Rodyti viską

Su lammi blokeliais – statyba be klaidų. Kodėl verta rinktis lammi blokelius?

www.oridanas.lt

DAUGIAU NEI 20 METŲ PATIKRINTA SKANDINAVIJOS SĄLYGOMIS

Dėl lengvo ir greito montavimo, nepriekaištingos darbų ir blokelių kokybės, technologija paplito visoje Skandinavijoje. PAGAMINTA SUOMIJOJE.

GARANTUOJAME NAMO SIENŲ SANDARUMĄ. A, A+ klasės namams

Nuo 2016 metų visi namai turi atitikti A klasės reikalavimus, o nuo 2018 m. – A+ klasės reikalavimus t.y. turi būti sandarūs (n50=0,6xh).

NEREIKIA BAIMINTIS DĖL STATYBOS BROKO

Nereikia baimintis dėl statybos broko ir prižiūrėti statybininkų. Pagrindinis tikslas statant namą- kad jis būtų šiltas. Neįmanoma padėti LAMMI blokelį taip, kad apšiltinimo sluoksnis būtų pažeistas. Apšiltinimo sluoksnį izoliuoja dvi išorinės monolitinės sienos.

NEREIKALINGI TINKAVIMO DARBAI

Išorinių ir vidinių sienų paviršius nereikalauja papildomo išlyginimo. LAMMI blokeliai gamybos procese yra apdirbami deimantiniais diskais, kurie padaro blokelius itin tikslių matmenų. Iš vidaus- glaistome, iš lauko- dekoratyvinis tinkas arba klinkerio plytelės, akmuo…

GREITA, LENGVA STATYBA BE MŪRIJIMO DARBŲ

Lammi blokeliai sudedami ir užpilami betonu, taip sudarydami dvi monolito sienas iš išorės, o viduryje tarp jų, apšiltinimo sluoksnis  iš neopor (u= 11).

LAMMI BLOKELIAI SIENOMS IR PAMATAMS

Tradiciniai blokeliai mūrijami ant pamato, to pasekoje turite ne sandarumą (šalčio tiltelį). Lammi blokeliai sudaro vientisą betono monolito sieną. Pamatas su siena neturi sujungimo.  Siena prasideda nuo pamato pado ir baigiasi iki stogo mūrloto. Lammi blokeliai idealiai tinka įrengti namams su apšiltintu rūsiu.

LAMMI BLOKELIAMS NEREIKIA SĄRAMŲ IR ŽIEDO

Pilant betoną į sienas jis suformuoja ir monolitinį žiedą ir sąramas. Pasikartosiu LAMMI blokeliai be šalčio tiltų. Su LAMMI blokeliais sąramos apšiltintos be šalčio tiltelių, todėl langai ir durys montuojamos į apšiltinimo sluoksnį neopor.

APSAUGA NUO GRAUŽIKŲ

Ypatingas sienų tvirtumas ir sandarumas leidžia ne tik apsisaugoti nuo rudeninio graužikų antpuolio, bet ir suteikia galimybę laisvai tvirtinti stogelį, markizę … Išorinė monolitinė siena yra vientisa su pamatu, todėl graužikas neturės galimybių patekti į apšiltinimo sluoksnį.

PUIKIOS ŠILUMOS AKUMULIACINĖS SAVYBĖS

Svarbu kad šiluma turėtų, kur kauptis. Aukšto tankio medžiagos tokios kaip betonas, akmuo, molis, turi savybę kaupti šilumą. Per didelis sluoksnis tokios medžiagos yra neigiamas, nes reikalingas ilgas laiko tarpas jas įšildyti. LAMMI blokeliai turi optimalų akumuliacinį sluoksnį (110 mm)