LAMMI blokeliai tai Suomijos koncerno AB LAMMI BETONI gaminys. Gaminami Suomijoje daugiau nei 20 metų .
LAMMI blokelių pastatyti namai užima pirmaujančias pozicijas Suomijos mūrinių namų rinkoje. Tūkstančiai savo namais patenkintų suomių šeimų pasirinko LAMMI namus dėl jų produkcijos kokybės, kuri namų statybos rinkoje yra labiausiai paplitusi ir pasižymi geriausiu kainos ir kokybės santykiu. Kelis metus iš eilės LAMMI namai, remiantis tyrimų rezultatais, yra vieni kokybiškiausių, o LAMMI BETONI yra vieni iš patikimiausių blokelių gamintojas.

Malonus ir patogus būstas
Masyvi namų, pastatytų iš LAMMI blokelių, konstrukcija – energiją taupanti, apsauganti nuo šalčio ir nuo triukšmo. Nepralaidžios sienos žiemą išsaugo name šilumą, o vasarą – malonią vėsą. Dėl savo masyvios konstrukcijos, iš LAMMI blokelių pastatyti namai suvartoja mažai energijos, todėl gyventi juose yra labai ekonomiškai naudinga.

Į iš LAMMI blokelių statytus namus iš išorės nepatenka triukšmas, juose malonu gyventi, ne mažiau svarbus yra ir puikus oras namo viduje. Asmeniniai sprendimai, galimi naudojant statybų technologijas, leidžia pastatyti namą, tenkinantį gyventojų poreikius.
LAMMI blokelių panaudojimas
LAMMI blokeliai naudojami statant įvairius pamatus, rūsius ir sienas nedideliuose individualiuose ar didesniuose namuose. Masyvi siena iš betoninių blokelių, užtikrina gerą garso izoliaciją ir puikiai sulaiko šilumą. Išorinių ir vidinių sienų paviršius yra puikus pagrindas sienų apdailai. Dėl blokelių konstrukcijoje esančių užpilamųjų ertmių, sienose paprasta sumontuoti vamzdžius laidams, šakutės lizdus ir kitus elementus. Įmontuojamiems baldams ir kitoms interjero detalėms nereikia papildomų tvirtinimo konstrukcijų, jos lengvai ir patikimai tvirtinamos tiesiai prie betoninės sienos.

LAMMI blokeliai skirti B, A, A+ namų statybai.

LAMMI blokelių pagrindinės savybės:
• Visiškai sandarūs (<0,6)
• Šilumos varža ( R- 9 ir 5,9)
• Ypatingas tvirtumas
• Puikios akumuliacinės savybės
• Greita statyba be mūrijimo, tinkavimo darbų
• Nedegūs
• Garantuojame namo statybą be klaidų.

Masyvūs ir šilti
Termoizoliaciniai LAMMI blokeliai, skirti išorinėms kotedžų ir mažaaukščių namų sienoms mūryti, visada pravers, kai reikės tvirtų, kietų ir masyvių sienų, pasižyminčių gera šilumos izoliacija. Termoizoliaciniai LAMMI blokeliai taip pat tinka rūsių ir cokolinių medinių ir rąstinių namų aukštų sienoms mūryti.
Termoizoliaciniai LAMMI blokeliai, kurių plotis yra 500 ir 400 mm, skirti aukštos kokybės namams, naudojantiems nedaug energijos, statyti. Puiki šiluminė išorinių sienų izoliacija užtikrinama naudojant aukštos kokybės termoizoliacinę medžiagą ir aukštą konstrukcijos tankį.

Pigu ir greita
Statyba naudojant LAMMI termoizoliacinius blokelius yra greita, nes vienas su kitu jie sujungiami ne statybiniu skiediniu, o tiesiog sujungiami. Vienu metu konstrukcija armuojama, o mūro siūlės sandarinamos poliuretano putomis. Proceso pabaigoje konstrukcija visiškai užpildoma betono mase. Taip susidaro masyvi, sandari ir tvirta konstrukcija.

„Neopor“ – nauja ekologiškai saugi termoizoliacinė medžiaga
Termoizoliaciniuose LAMMI blokeliuose naudojama nauja ekologiškai saugi izoliacinė medžiaga „Neopor“. Puikias izoliacines „Neopor“ savybes užtikrina jo sudėtyje esantis grafitas, kuris atspindi didelę dalį inforaraudonųjų arba šiluminių spindulių ir žiemą nepraleidžia jų per sieną iš pastato, o vasarą – į pastatą.
Termoizoliacinės „Neopor“ savybės 20 proc. pranoksta tradicinio putų polistireno (EPS) termoizoliacines savybes. Taip izoliacija yra pagerinama ir nedidinamas medžiagos storis.

LL500: U vertė 0,11 W / m2K, R- 9
LL400: U vertė 0,17 W / m2K, R-5,9
Garso izoliacija 51 dBA
Sienos svoris 550kg / m2
Betono sunaudojimas:
LL500: 133 l / m2
LL400: 133 l / m2