rugpjūčio 31, 2018

Pastato sandarumo klasifikavimo protokolas

spalio 11, 2017
Pastato eneginio efektingumo sertifikatas

Gautas sertifikatas A+ energetinei klasei

Gautas sertifikatas A+ energetinei klasei ir pasiektas sandarumas A++ 1/H : 0.46 mūsų įmonės statytam namui. Projektas užbaigtas sėkmingai pasiekus geriausius rezultatus. Namas projektuotas B energetinei klasei.
rugsėjo 29, 2017
A+ klasės namas Kunigiškėse pabaigtas!

A+ klasės namas Kunigiškėse pabaigtas!

kovo 10, 2017

Termoblokeliai

Individualaus namo statyba yra didelė investicija kiekvienam namo savininkui, todėl yra labai svarbu pasirinkti tinkamą sprendimą. Šiomis dienomis statyboje svarbiausia: energijos vartojimo efektyvumas, greitas ir paprastas statymo procesas, taip pat ilgaamžiškumas ir mažos išlaidos jau gyvenant name.
kovo 2, 2017
A klasės namo statyba Kretingoje

A klasės namo statyba Kretingoje

Naujo (A) klasės namo statyba Kretingos mieste. Projekto partneriai: www.termoblokeliai.lt www.sodybuprieziura.lt
kovo 2, 2017
Naujo A+ klasės namo iš Lammi blokelių statybos darbų pradžia Vilniuje

Naujo A+ klasės namo iš Lammi blokelių statybos darbų pradžia Vilniuje

Pradėtas dar vienas naujas projektas su LAMMI blokeliais. Naujai statomo namo energetinė klasė A+ ( varža U: 0,11 W/m²)
vasario 13, 2017

Atliktas kontrolinis sandarumo testas

Džiaugsminga žinia. Pirmas - kontrolinis sandarumo testas parodė, kad mūsų statomas LAMMI namas atitinka A+ klasės reikalavimus.
vasario 10, 2017

Individualus namas ar kotedžas?

Pavargus nuo triukšmo daugiabutyje, ankštų automobilių parkavimų aikštelių, minimalaus privatumo akys krypsta į individualius namus arba kotedžus. Kai kurie žmonės vieną ar kitą pasirinkimą gerokai aukština prieš kitą, tačiau tiems, kurie negali apsispręsti pamėginsime padėti įvardindami kiekvieno varianto privalumus ir trūkumus.
vasario 9, 2017
pamatai

Kurie pamatai geriausi?

Kiekvienas namas turi pamatus. Be jų nebus ant ko statyti sienų, jos susmegs ir pats namas anksčiau ar vėliau sugrius, tad pamatai yra labai svarbi detalė kiekviename name, nuo mažo ekonomiško namuko vasaroms iki didžiulių rūmų, kuriuose gyvena ne tik visa šeima, bet ir daugybė patarnaujančio personalu. Kitaip tariant, jei norite būsto, teks pasirūpinti ir pamatais.
vasario 8, 2017
Betono užpilimas

Iš kokių blokelių geriausia statyti namą arba kotedžą?

Pradėjus domėtis blokeliais galima iš karto pasimesti – jų yra visa galybė, o savybės gali skirtis taip, jog netinkamai pasirinkus teks ne vienerius metus graužtis nagus.
lapkričio 11, 2016

Blokeliai su apšiltinimo sluoksniu neopor. Paskelbta ASA.lt

Šiandien statybinių medžiagų gamintojai ir statytojai susiduria su iššūkiu: reikia nesudėtingo darbo reikalaujančių konstruktyvinių medžiagų, garantuojančių pastatams aukštą energinę klasę.
lapkričio 11, 2016

A klasės namas – pasyvus namas. Kas tai?

Daugelis būsto savininkų svajoja , kad jų būstas būtų ne tik gražus, patogus, bet ir taupus, sandarus, kokybiškas, energetiškai ekonomiškas.