Apie mus

Oridanas – jauna, tačiau jau užsakovų pasitikėjimą užsitarnavusi įmonė. Oridanas komanda atlieka bendruosius statybos darbus, stato inžinerinius tinklus, tiesia gatves ir kelius.

Bendrovės prekinis ženklas gimė 2013 – ais metais. Jis jungia profesionalų komandą, kvalifikuotus meistrus, vadovus, turinčius daugiau nei penkių metų patirtį statybos ir remonto darbuose. Komanda dirba tam, kad sukurtų gražesnę, patogesnę ir modernią aplinką. Todėl kiekvienam užsakovui ieško ir padeda surasti optimaliausius projekto sprendimus. Lanksčiai prisitaiko prie kiekvieno objekto užsakovo poreikių.

Bendradarbiaujame tik su patikimais statybinių ir apdailos medžiagų gamintojais, dirbame naudodami moderniausias technologijas. Tad galime pasiūlyti geriausią kokybę už priimtiniausią kainą.

Dirbame pagal Statybos techninį reglamentą, naudojame medžiagas tik su ES sertifikatais, atliktiems darbams suteikiame garantiją.

Jeigu ieškote patikimos komandos statybų ar remonto aikštelėje – užpildykite užklausos formą, parašykite el.paštu info@oridanas.lt arba paskambinkite tel. +370 609 75000.

Atestatai / sertifikatai