Mūsų paslaugos

Fiskaro nuoma

Fiskaro nuoma

Krovinių pervežimas su kranu. Pervežame krovinius sunkvežimiu su kranu, fiskaru visoje Lietuvoje. Gabename krovinius sunkvežimiu iki 13.5 tonų, kranas 10,5m su distanciniu valdymu, galia 3 tonos prie savęs.

Plačiau

Atliekų - šiukšlių išvežimas, konteinerių nuoma

Griaunant namą, užsiimant statybomis ar tvarkant aplinką reikia pasirūpinti tinkamu šiukšlių išvežimu. Išvežame statybines ir kitas šiukšles.

Plačiau

Individualių namų statyba

ORIDANAS - tai patyrusių specialistų komanda, dirbanti ne tik Lietuvoje bet ir Skandinavijos šalyse. Statome A, A+ ir A++ klasės unikalius, patikimus, aukštos kokybės, ilgaamžius bei tvirtus namus, tiksliai atitinkančius visus Jūsų norus ir poreikius.

Plačiau

Lauko ir vidaus apdailos darbai

Apdailos kainos dažniausiai priklauso nuo Jūsų pasirinktų medžiagų ir ploto, kuriame apdaila bus atliekama. Mūsų profesionalai patars Jums, kada galima optimizuoti vidaus apdailos išlaidas, o kada to nevertėtų daryti, nes gali nukentėti darbo kokybė ir ilgaamžiškumas dėl pasirinktų pigesnių medžiagų. Išsiaiškinę Jūsų poreikius ir galimybes, apskaičiuosime visų darbų ir medžiagų kainą, maloniai patarsime ir atsakysime į kilusius klausimus.

Plačiau

Inžinerinių tinklų statyba, kelių tiesimas

Inžinerinių tinklų statyba, jos sistemingi, kruopščiai planuojami darbai garantuoja, kad visą projektą įgyvendiname visada numatytu laiku. Bendrovės inžinieriai ir kiti darbuotojai atsižvelgdami į klientų pageidavimus, įvertinę įvairius veiksnius, pagal sklypo planą ir pastatų išsidėstymą, gali pasirūpinti saugiai įrengtu, visų reikalingų inžinerinių tinklų paslaugų, kompleksu.

Plačiau

Aplinkos tvarkymo darbai

Jūsų patogumui atliekame poilsiui skirtų patalpų, kotedžų, namų, sodybų, pramoninių objektų ir visuomeninių statinių priežiūros darbus.

Plačiau

Gręžimo, pjovimo darbai

Gręžiame kiaurymes deimantinais cilindriniais grąžtais ventiliacijos, kondicionavimo, santechnikos sistemoms, elektros ir kompiuteriniams tinklams, įrengimų, tvirtinimų, turėklų montavimui.

Plačiau